
Компас Снайперський Військовий Артилерійський Професійний Металевий Компас TSC - 068
840 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Компас TSC-068 - це надійний прилад не тільки для туристів, але й для всіх, хто потребує орієнтації в польових умовах.
За допомогою компаса TSC-068 можна орієнтуватися по сторонах світла, проводити зміни під час побудови і створення маршрутів, прокладати курс, працювати з орієнтирами, які необхідні для руху по азимуту.
Компас вмонтований у міцний металевий корпус. TSC-068 відрізняється від більшості класичних моделей тим, що зверху у нього є прозоре віконце, яке дозволяє його функції, не відкидаючи кришку.
Особливості компаса TSC-068:
• Пізня прорізана і лінза для зчитування величин азимута розміщена на торці корпусу.
• Дві великі лінійки для вимірювання за картами (масштаб 1: 1 і 1: 2) по боках корпусу.
• Кришку корпусу ховає колбу компаса і бульбашок. Рівень значно полегшує позиціонування приладу на площині.
• Нижня кришка TSC-068 несе важливу інформацію, а саме табличку виміру величин.
• Завдяки різьбленню компаса його можна прикріпити до штатів фотоапаратів, відеокамер та інших пристроїв.
Особливості циферблату компаса TSC-068:
• На дисковій циферблаті стрілка зі світним наконечником у темряві.
• Шкала, яка рухається з приємними пальцями.
• Ціна поділу плаваючої шкали два градуси, рухома шкали скорочена 10 градусів за п’ять градусів (радіоти зручності на шкалі відповідають лише десяткам: 1, 2, 3, 4, і так далі).
Компас TSC-068 укомплектований чохлом у стилі армійського підсумку і страховковим шнурком.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 195 г |
| Колір | Зелений |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості компаса | Складаний корпус, Люмінесцентна стрілка |
| Стан | Новий |
| Тип компаса | Рідинний |
| Розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 63 мм |
- Ціна: 840 ₴








