
Пневматичний Пістолет Borner 92 Металевий
3 580 ₴
- В наявності
- Код: ЯА
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Пневматичний Пістолет Borner 92 Металевий»
Як снаряд Борнер Беретта 92 .177 використовує металеві кульки діаметром 4.5 мм, поширені в пневматичній зброї такого типу. Живлення боєприпасами відбувається за допомогою підпружиненого магазину на 20 куль, який додається в комплекті з виробом.
Як джерело енергії використовуються типові балони з вуглекислим газом на 12 грамів, доступні і легкі в заміні. Шестигранний ключ, необхідний для встановлення, також входить до комплекту, що поставляється. Монтаж балончика відбувається в спеціальну нішу, розташовану в рукояті Беретта 4.5 мм Борнер під пластиковими накладками.
Пістолет не має в конструкції реалізованої технології блоубек, що економить робочий газ у змінному резервуарі. Через відсутність віддачі також підвищується точність і купчастість стрільби, що дає змогу використовувати модель не тільки для розважальної, а й для спортивної стрільби.
Незважаючи на те, що ствол не має нарізів, пістолет розганяє кульку до швидкості 120 метрів на секунду. Цього показника достатньо для прицільної стрільби на відстані, що не перевищують 20-ти метрів.
Прицільні пристосування також вдало перенесені з оригіналу, цілик і мушка дають змогу прицілюватися на об'єкти на відстані не більше 30 м. За необхідності на пістолет можна змонтувати додатковий тактичний обвіс, використовуючи підстовбурну планку Пікатінні шириною 22 мм. У конструкцію Borner Beretta 4.5 мм 92M прекрасно впишуться ліхтарі та лазерні цілевказівники, підвищивши ергономіку, швидкість наведення і зручність користування, не порушивши водночас розважування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borner |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина ствола | 213 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 20 |
| Початкова швидкість | 120 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Загальні | |
| Вага | 0.92 кг |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорії | Інше |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Створити |
- Ціна: 3 580 ₴






