Подарунок

Пневматичний Пістолет Borner 92 М
3 580 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ЯА
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 120 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Пневматичний Пістолет Borner 92 М»
Тип пневматики СО2;
Калібр 4,5мм;
Ударно-спусковий механізм (УСМ) одинарної дії;
Загальна довжина 215 мм;
Стовбур гладкий;
Матеріал затвора/рами метал;
Матеріал рукояті пластик;
Матеріал корпусу;
Місткість магазину 18 шт;
Початкова швидкість 120 м/с;
Прицільні пристрої нерегульований цілік і мушка;
Blowback немає;
Запобіжник ручний;
Вага 790 г;
Комплектація : пістолет, упакування, шестигранний ключ, паспорт.
Пістолет Borner 92M призначений переважно для розважальної стрільби. Це потужна і точна зброя, яка крім компактності, гарної ваги та хороших технічних характеристик має бюджетну ціну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borner |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина ствола | 215 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 18 |
| Початкова швидкість | 120 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Загальні | |
| Вага | 0.79 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додаткові | |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Прицільні пристосування | Нерегульована прицільна планка з мушкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорії | Інше |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Створити |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 580 ₴






