
Оригінальний Компактний Тепловізійний Монокуляр Hikvision - HikMicro LYNX LC06 Вбудований Wi-Fi Модуль
58 000 ₴
- В наявності
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Оригінальний Компактний Тепловізійний Монокуляр Hikvision - HikMicro LYNX LC06 Вбудований Wi-Fi Модуль»
Купити тепловізор ThermEye Cyclops 335 характеристики
Перед вами тепловізійний монокуляр з дуже гарною роздільною здатністю, яку ми можемо бачити на екрані OLED HD.
Цей тепловізор має низьке значення NETD, щоб підвищити якість зображення. У його меню є кілька опцій, за допомогою яких ми можемо досягти дуже високої продуктивності від тепловізора.
Все управління обладнанням здійснюється з центрального джойстика, що робить його дуже простим у використанні та інтуїтивно зрозумілим. Ще одна деталь, яка нам особливо сподобалася в цьому тепловізорі, це те , що ви можете зберігати записи та фотографії, які ви робите, під час полювання або спостереження.
Висока продуктивність
Цифровий зум із 6-кратним збільшенням і матриця Vox забезпечують чітке зображення на відстані до 1800 м.
Простота в експлуатації
Конструкція джойстика дозволяє керувати тепловізором для легкого полювання у повній темряві.
Вбудована пам'ять 16 ГБ
Тепловізор поставляється з модулем пам'яті 16G, що дозволяє зберігати близько 10 годин відео 960p або близько 60000 фотографій 1MP.
Компактний і портативний
Монокуляр зручно лежить у руці. Завдяки знімному ремінцю з м'якою підкладкою, ви можете стабільно вести спостереження протягом тривалого часу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.47 кг |
| Висота | 67 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча відстань | 2000 м |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ширина | 63 мм |
- Ціна: 58 000 ₴









