Подарок

Полевой Душ Емкость-душ Для Воды Sea To Summit Watercell X 20L
3 315 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 120 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Полевой Душ Емкость-душ Для Воды Sea To Summit Watercell X 20L»
Ємність для води Sea to Summit Watercell X — це зручний резервуар, який допоможе вам забезпечити себе водою в кемпінгу та під час трекінгу. Він легко складається до невеличких розмірів, має зручну 3D-форму, регулюєму систему кріплення та насадку для душу.
- 3D-форма забезпечує зручність заповнення та наливання
- підкладка виготовлена із міцного ТПУ, що не містить BPA та PVC, а також не впливає на смак і запах води
- зовнішній мішок виготовлений із стійкого до пошкоджень нейлону
- компактна, легко складається та займає мало місця у рюкзаку
- абсолютно герметична, не протікає
- широкий отвір для наливання води щільно закривається кришкою
- має зручну ручку, що регулюється
- кришка оснащена насадкою для душу з регулюванням напору
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sea To Summit |
| Вес | 245 г |
| Вид душа | Полевой |
| Объем | 10 л |
| Сезон | Лето |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 42 см |
| Толщина | 12.5 см |
| Ширина | 28.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 315 ₴




