
Окопна Свічка 6 Годин Блискуча Свічка Довгого Горіння
99 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: dsa36
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка допоможе обігрітися або підігріти їжу в польових умовах або, якщо немає електрики й газу.
Час горіння приблизно 5-6 годин.
Через 2.5-3 години свічка згасне, треба розворушити згорілу золу, викинути її та запалити свічку знову.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MemorableUA |
| Країна виробник | Україна |
| Вага свічки | 330 г |
| Вид свічки | Вулична |
| Висота свічки | 90 мм |
| Діаметр свічки | 65 мм |
| Колір | Жовтий |
| Кількість свічок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | Соєвий віск |
| Час горіння | 6 годин |
| Ширина свічки | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴







