До цього ножа ви можете придбати додатково шкіряний чохол зі шкіри вищого ґатунку від українського виробникаЧЕХОЛ-L (чорний) —
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, брак упору.
Сучасний складаний ніж із клинком із високоякісної неіржавкої сталі. Клинок цього ножа виготовлений зі сталі марки 8Cr13MoV. Замок ножа, що вже став класикою, невибагливий і відпрацьований у виробництві Liner Lock. Замок дуже надійний, дає змогу складати ніж однією рукою й не боїться бруду.
Накладки колодки виготовлені з композитного матеріалу G-10 — склопластику високої якості. Композиція фенольних смол і скловолокна має чудову міцність, оливобензостійкість, стійкість до вологи, не проводить електричний струм, довговічна та технологічна. Шорсткі накладки з G-10 приємні на дотик і не ковзають навіть у мокрій руці. Шпеник на клинку та конструкція замку дають змогу відкривати та складати ніж однією рукою. Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа із собою.
Найсправжніший «мікро-тактик» і непомітний помічник. Легкий, міцний, з нековзкою шорсткою ручкою ніж здатний на багато, попри розмір і малу вагу. Нитки, конверти, папір, олівці та продукти для нього дрібниці, ніж може виявитися на риболовлі під час роботи зі снастями або як бек-ап за наявності потужнішого ножа. Модель виділяється прекрасно продуманою ручкою та розмірами, достатніми не тільки для заточування олівців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 110 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Маса, г | 110 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴









