/_/-/_90_8.jpgданний ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.о. Ключовим параметром цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм.
Сучасний складаний ніж із клинком із високоякісної неіржавкої сталі, додатково легованої молібденом і ванадієм. Збалансований склад сталі марки 8Cr13MoV забезпечує тривалу роботу без заточування, гарну стійкість до іржі та високу міцність.
Відео про ножі Е-серії
Вузький і тонкий клинок, загартований до 59 HRC, має дивовижний різ і чудову проникність. Міцні сталеві плашки колодки та масивна фурнітура надають ножу міцності та надійності. Відкрита конструкція на гвинтах дає змогу легко регулювати ніж, ремонтувати та чистити.
Міцному складаному ножу потрібен надійний замок — у цьому ножі це добре себе зарекомендував лінійний замок «Liner Lock». Замок надійний у своїй простоті, відпрацьований у виробництві та вкрай невибагливий.
Колодка унікальної ергономічної та продуманої форми буде зручна для великої та малої руки, а також безпечна в роботі, завдяки насічкам на колодці та виступу на клинку. Накладки на колодці виготовлені з красивого та міцного дерева. Деревина, яка використовується для виготовлення накладок, пройшла спеціальне оброблення та стійка проти вологи, гниття й шкідників. Теплі на морозі та приємні на дотик накладки мають гарну текстуру та мають чудовий вигляд.
Шпеник і спеціальний виступ на клинку, а також конструкція замку дають змогу відкривати та складати ніж однією рукою.Елегантний, легкий і компактний ніж.Елегантний, легкий і компактний ніж.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 116 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Маса, г | 120 |
| Наявність кліпси | Немає |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 901 ₴








