Ніж нескладний 2103 W
Grand Way 2103 W – дуже зручний та практичний фіксований ніжа із прямим клинком довжиною 130 мм та товщиною 2,8 мм. Рукывёя у ножа зроблене з дерева. Воно дуже ергономычне та зручне. Одразу видно, що перед нами серйозний нiж для серйозної роботиЗагалом нескладний ніж Grand Way 2103 W зроблений у стилі класичної фінки (пуукко). Цей тип ножа-універсала, пройшов випробування часом. Фіни використовували (та використовують) ножі цього століттями. У давнину подібні ножі носили при собі майже усі мешканці Фінляндії (особливо, якщо вони збирались піти у ліс). Цей історичний (можна сказати навіть – “етнічний”) тип ножів й досі міцно займає своє помітне місце на ножовому ринку, не поступаючись куди більш сучасним конструкціям.Усе діл в тому, що фіни вклили у пуукко багатовіковий досвід масового практичного використання, що зробило ці ножі дійсно дуже зручними та універсальними ножами. Особливо для лісу та походів. Grand Way 2103 W може використовуватись як мисливські, рибальский, туристичний. Йому їпідвладне вирішення цілого спектру завдань – від господарсько-побутових завдань у поході, до допомога при виживанні в найсуворіших умовах.При цьому для не варто забувати про характерну для пуукко простоту конструкції, поєднану зі зручністю використання. Руків’я у фінки 2103 W має класичний для цього типу ножів вигляд: без гарди, з приємними заокругленнями, що роблять зурчним хват рукою в рукавичці та без неї.Виготовлене руків’я з натурального дерева і укріплена латунним больстером. Руків’я лягає у долоню як влите. Навершя рукояті виконано у вигляді грибка, - це полегшує витягування ножа з піхов і просто зручно при упорі рукояті в долоню та деяких інших хватах.Загалом, 2103 W – це дуже вдала, зручна модель ножа, яка хоча і не є оригінальним фінським пууко, але взяла від нього дуже багато притаманних йому гарних рис. Grand Way 2103 W – красивий, зручний та дуже ефективний у роботі. І не забувайте про характеристики його клинка! Все ж це – 130 мм сталі 440 С. При чому ніж не є холодною зброєю. Він цілком хозяйсько-побутовий. Криміналістичний висновок відносно цього факту ви можете побачити на сторінці з табличними данними ножа. Її роздруківку ви можете замовити при купівлі ножа у нашому магазині.
До речі: при купівлі ножа ви отримуєте шикарні шкіряні піхви, що дуже підходять йому за стилем!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 130 мм |
| Толщина лезвия | 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладной |
| Вид упаковки | цветная картонная коробка |
| Длина рукояти | 120 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Масса, г | 103 |
| Материал рукоятки | Дерево, Латунь |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 250 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish |
| Твердость стали, HRC | 57-58 |
Информация для заказа
- Цена: 840 ₴




