Попри багатство обробки та використання цінних порід дерева, «Кабан-2» — це повноцінний, функціональний мисливський ніж. Стиль і призначення йдуть тут рука об руку — це мисливський ніж класичних форм із бронзовим литтям, ручкою з цінної породи дерева та проставками з латуні.
Клинок «Кабана» виготовлений зі сталі 50х14 МФ, яку, крім цього, застосовують для виготовлення медичних інструментів і кухонних ножів. Роблять із неї та великі бивічні ножі. Ця марка сталі наділяє клинок стійкістю до впливу води та хімічних речовин. Крім того, клинок прикрашений зображенням кабана, виробленим методом травлення.
Колодка з цінної породи дерева оброблена спеціальним просоченням, що захищає її відводи та вологості, а також посилена та прикрашена литим больстером і навершям із бронзи. Больстер з орнаментом на мисливський предмет є єдиною композицією зі стилізованою головою кабана, що дав назву цьому ножу.
Клинки з цієї сталі загартовують аж до 60 одиниць за Роквеллом, не втрачаючи водночас різальних властивостей, так важливих у виробництві клинків, що й реалізовано в цьому ножі
Переваги ножа мисливського Кабан-2:
• Хоч клинок і зроблений із якісної сталі 50Х14 МФ, це не підвищує його вартість.
• Гострота заточування залишається в робочому стані надовго.
• Безпроблемний процес редагування та заточування.
• Успішно протистоїть навантаженням — ударним і на ламанні.
Ніж мисливський Кабан-2 укомплектований якісними піхвами з натуральної шкіри, у яких його зручно носити та зберігати знятим із ременя. Ніж мисливський Кабанов-2 — не є холодною зброєю, що й підтверджує супроводжувальна виписка з експертного висновки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 120 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Полювання |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 120 мм |
| Марка стали | 50X14 MF |
| Маса, г | 187 |
| Матеріал ручки | Дерево, Латунь |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Поверхня леза | Mirror Polish |
| Ручна робота | Да |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 966 ₴






