Нож складной E-17
Grand Way E-17 — недорогий складаний EDC-ніж.
Як перевага цієї моделі можна перерахувати:
85 мм клинок із міцної й невибагливої неіржавкої сталі 440 A;
невелика вага 120 г;
компактні габарити в складеному стані;
стійке покриття клинка типу Black Oxide;
надійний замок типу Liner Lock;
зручна кліпса для посадки на кишеню;
цікавий класичний дизайн;
доступна ціна.
Звісно, Grand Way E-17 — це бюджетна модель. Не варто пред'являти до неї екстремальні вимоги на кшталт тих, що так люблять оглядачі ножів топового сегмента. Але якщо вам потрібен простий робочий ніж для виконання повсякденних завдань, купіть Grand Way E-17 і просто користуйтеся ним, коли знадобиться. Це якраз те, для чого він створений.
До цього ножа підходить ЧЕХОЛ- L (КОРИЧН) -B або ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН)-B
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, брак упору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 110 мм |
| Марка стали | 440 A |
| Маса, г | 120 |
| Матеріал ручки | Метал, Дерево |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Поверхня леза | Black Oxide |
| Ручна робота | Немає |
| Твердість сталі, HRC | 56-57 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 403 ₴



