Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388103833 |
| Артикул | 928486 |
| Блискавка | Ліва |
| Вага | 915 г г |
| Вид спального мішка | Кокон |
| Внутрішній матеріал | 190T brushed polyester lining, 100% polyester |
| Габарити упаковки | 34 x 18 x 18 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній матеріал | 190T polyester shell, 100% polyester |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | +8°C |
| Місткість | Одномісні |
| Наповнювач | 1 x 150 g/m2 polyester fibre, 100% polyester |
| Розміри | 210 x 75 х 50 см |
| Сезонність | Весна-Літо-Осінь |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальний мішок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴



