600D полиэстер *
Комплект из двух налокотников и двух наколенников. Цвет - черный.
Гибкие и прочные щитки из прорезиненного полимера.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gimi |
| Вес | 2.6 кг |
| Материал | Сталь |
| Тип | Комплект |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8001244108639 |
| Артикул | 928456 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Розкладні бічні секції, що не залишають слідів на білизні завдяки потовщеним прутам<br /> Із захистом від подряпин |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кількість стрижнів/трубок | 22 |
| Особенности | Розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 20 м |
| Розміри | 199 х 55 х 93 см |
| Розміри у складеному вигляді | 129 х 55 х 5 см |
Информация для заказа
- Цена: 840 ₴



