Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Вес | 915 г |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388103857 |
| Артикул | 928326 |
| Блискавка | Права |
| Вид спального мішка | Кокон |
| Габарити упаковки | 18 x 18 x 34 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Green |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | +8°C |
| Наполнитель | Hollow fibre (100% полиэстер) |
| Розміри | 210 x 75 х 50 см |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Спальный мешок |
Информация для заказа
- Цена: 990 ₴









