Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Вага | 1500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388103680 |
| Артикул | 928323 |
| Блискавка | Ліва |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Габарити упаковки | 42 x 22 x 22 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Midnight Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | +2°C |
| Наповнювач | Isofill (100% полиэстер) |
| Розміри | 220 х 85 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальний мішок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴









