Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Вес | 1500 г |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388103680 |
| Артикул | 928322 |
| Блискавка | Права |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Габарити упаковки | 42 x 22 x 22 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | +2°C |
| Наполнитель | Isofill (100% полиэстер) |
| Розміри | 220 х 85 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальный мешок |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Midnight Black |
Информация для заказа
- Цена: 2 070 ₴









