Танто є однією з найпопулярніших форм ножа, що розширюється по всьому світу в безлічі версій і варіацій. Такі ножі від різних виробників у величезних кількостях розкуповуються військовими, туристами та просто колекціонерами щороку.
Причин для такої повсякденної любові до цих ножів кілька:
Це дуже міцний ніж із надзвичайно міцним кінчиком, що дає змогу ефективно й безболісно для ножа пробивати найміцніші матеріали;
Характерний для американського танто кут перетину крайок утворює «зуб», який вирізняється чудовою якістю й контрольованістю різання;
Зазначена в попередньому пункті пара крайок, істотно полегшує заточування ножа та догляд за ним. А також дає змогу ці крайки по-різному заточити та використовувати.
Така форма ножа просто естетично гарна. Про смаки, звичайно, не спорятять, але дизайн танто запам'ятовується з першого погляду та сплутати з чимось іншим його складно.
Нескладаний ніж ТАНТО-1 від Grand Way має всі перераховані вище позитивні якості, зумовлені його дизайном і конструкцією. Крім цього, він має й низку суто особистих привабливих особливостей:
Цей ніж виготовлений із твердої (58-59 HRC) неіржавкої сталі 50х14 MF, створеної з урахуванням вимог міжнародного стандарту ІСО 7153/1-88 для виготовлення виробів для медичної та харчової промисловості, для яких є вимоги підвищеної корозійної стійкості. Медичні скальпелі, виготовлені з цієї сталі, призначені для регулярного перенесення циклів дезінфекції, передстерлізаційного очищення та стерилізації. Навряд чи ви зіткнетеся з чимось таким у лісі або на риболовлі, але варто погодитися, здатність клинка зберігати працездатність за такого регулярного поводження — це, як то кажуть, серйозний заявка на перемогу.
Практика показує, що тантоїди й так шалено переживають серйозні навантаження, зокрема — і метання. Але ТАНТО-1 пристосований для цього навіть більше, ніж деякі інші ножі. Його колодка не має дерев'яних або пластикових накладок, здатних розколотися у разі невдалого кидка, а просто обплетена міцним шнуром.
До того ж частина хвостовика, що слугує навершям, має отвір, у якому можна закріпити темляк або ж мотузку, перетворюючи в такий спосіб ніж на щось образ гарпуна, що легко повертається до власника після кидка.
У комплекті з ножем йде чохол-ножини з міцної тканини.
ТАНТО — 1 — справжній ніж для серйозної роботи, здатний пройти зі своїм господарем чимало шляхів і перенести з ним безліч пригод. Поєднання його позитивних якостей із доступністю ціни робить ТАНТО — 1 цікавою моделлю як для тих, кому потрібен витривалий польовий ніж, так і для тих, кому цікаво вперше на практиці дізнатися, що таке ніж-танто, і на що він здатний.
І ще одне важливе доповнення. ТАНТО-1 — ніж зроблений в Україні. Відмітка про це є на клинку. Так само як і згадка про те, що виготовлений він вручну. Для багатьох ця інформація є додатковим серйозним приводом для вибору саме ТАНТО-1 як придбання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Шнур |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 185 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Нескладаний |
| Тип паковання | тканинний чохол |
| Довжина колодки | 120 мм |
| Марка стали | 50X14 MF |
| Маса, г | 160 |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 305 мм |
| Поверхня леза | Mirror Polish |
| Ручна робота | Да |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴






