Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5034358041229 |
| Артикул | 927875 |
| Вес (кг) | 0,9 кг |
| Вид | Стільці |
| Габарити упаковки | 30 х 11 х 11 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Blue |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Материал конструкции | Поліестер |
| Розміри | 66 х 50 х 50 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
Информация для заказа
- Цена: 2 508 ₴



