Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Назначение | Кемпинговые |
| Форма | Тунель |
| Вес | |
| Вес | 5.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 4001690103077 |
| Артикул | 928134 |
| Габарити | 400 x 230 x 130 см |
| Габарити упаковки | 60 х 21 х 21 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø9,5 мм |
| Цвет | Pesto/Red |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вместимость | Чотиримісні |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
Информация для заказа
- Цена: 7 848 ₴











