Голова Ведмедя — мисливський ніж ручної роботи, вироблений в Україні.
Модель є гарним прикладом класичних ножів для використання в похідно-польових умовах, гарний під час використання на полюванні, у походах і на пікніках. Ніж Голова Ведмедя є поєднанням тематичної мисливської декоративності та практичності.
Марка сталі, 65Х13, з якої виготовлений клинок ножа, обрана для нього невипадково. Ця сталь є однією з найбільш придатних для виробництва мисливських ножів. Вона забезпечується його пружністю — стійкістю на злам і зносостійкістю.
Клинок ножа має твердість 57-58 одиниць за Роквеллом. Правляться вони без зусиль і в похідних умовах, особливо додаткового догляду не вимагають. Крім того, клинок є корозійним.
Ліва та права бічна поверхня ножа прикрашена зображенням голови ведмедя, а також рослинними візерунками, нанесеними методом травлення.
Дерев'яні елементи колодки пройшли оброблення водовідштовхувальним просоченням, яке дає змогу не боятися працювати з ножем, в умовах підвищеної вологості, і не боятися намокання.
Ніж Голова Ведмедя комплектується якісним шкіряними піхвами-чохлом, з якими його зручно носити на ремені під час використання або просто зберігати весь інший час.
Ніж не є холодною зброєю. До нього додається експертний висновок, що підтверджує нестерпність цієї моделі до категорії такої зброї.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 138 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Полювання |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 112 мм |
| Марка стали | 65X13 |
| Маса, г | 164 |
| Наявність кліпси | Немає |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Поверхня леза | Mirror Polish |
| Ручна робота | Да |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 874 ₴





