Викидний ніж 14076 — це не просто іграшка, це функціональна фронталка-автомат, що вирізняється надійністю і якістю збирання. Викидний ніж 14076 — повною мірою має не тільки міцність корпусу, але й надійність усього механізму викиду клинка. Ніж із не висунутим клинком дуже компактний, і у разі виникнення непередбачених обставин, навіть без висунутого клинка може бути використаний як самооборони. Склобій на закінчення ручки перетворює цей ніж на досить масивну й ефективну явару.
Цікаво тут реалізовано та кріплення кліпси. Склобій одночасно є і гайкою, за допомогою якої кліпса та кріпиться до корпусу ножа. І кліпса та склобій мають отвори для темляка, що дає змогу експериментувати з різними за типом підвісами.
Загалом, 14076 — це не тільки чоловіча іграшка, «шлях поклацати», а повноцінний технологічний ніж, якому завжди знайдеться місце у вашому EDC-наборі: він прекрасно справляється зі розкриттям посилок і різних паковань, з заточуванням олівцями, допоможе вам у приготування бутербродів і чищення фруктів до обіду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Викидний |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 130 мм |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 186 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Поверхня леза | Paint, Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Тип замка | автомат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 042 ₴






