Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vango |
| Назначение | Трекинговые |
| Форма | Тунель |
| Вес | |
| Вес | 3.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5023518817149 |
| Артикул | 926314 |
| Габарити | 410 х 190 х 110 см |
| Габарити упаковки | 48 x 18 x 18 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги Powerlite® 7001-T6 Alloy із алюмінієвого сплаву |
| Цвет | Pamir Green |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вместимость | Тримісні |
| Підлога | 70D Polyester, 6000 мм вод. ст. |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чехол с компрессионными ремнями |
Информация для заказа
- Цена: 6 894 ₴





