Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5023519186602 |
| Артикул | 928181 |
| Вага | 17 кг г |
| Габарити | 600 х 300 х 205 см |
| Габарити упаковки | 78 х 34 х 34 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги Vango Powerflex® зі скловолокна |
| Колір | Herbal |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | Чотиримісні |
| Призначення | Кемпінгові |
| Підлога | Polyethylene (полиэтилен) |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Сумка-чохол для транспортування |
| Форма | Тунель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 616 ₴











