
Ножі метальні F 025 (3 в 1) (Grand Way)
302 ₴
- В наявності
- Код: F 025 (3 в 1)
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Метальні ножі F 025, за ваги 55 г, умовно можна віднести до легких. Такі ножі зазвичай метають на невелику відстань. Їхні основні плюси — компактність і невелика ціна. Такі ножі чудово підійдуть початківцям.
В іншому, F 025 являють собою типові метальні ножі, що є певним подолом традиційних східних моделей цих метальних снарядів. Ручки ножів не мають накладок, а отже, їм не страшні удари об мішень або підлога в разі невдалого кидка. Фактично це — сталеві хвостовики самих клинків, полегшені низкою отворів, щоб вмістити центрацію ножа до клинка. Сам клинок має списоподібну форму для підвищення проникності.
Ножі виготовлені зі сталі марки 420, досить в'язанням, щоб не боятися ударів і відколів і різзю, що чудово чинить опір.
До комплекту постачання входять три ножі та щільний тканинний чохол для їх зберігання й перенесення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Метальний |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 75 мм |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 55 |
| Загальна довжина | 185 мм |
| Поверхня леза | Black Oxide |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴


