Ніж X 52 — це складаний компактний керамбіт, товщина клинка якого, в обуху, дорівнює 2,5 міліметрам. Керамбіт має досить незвичайний вигляд, який забезпечує низку елементів:
• Типова керамбітна клинок-кіготь суміщена зі стропорізом, розташованим на обуху, що збільшує різальний функціонал ножа.
• Виступ на нижній частині колодки, який слугує як обмежувачем і запобіжником пальців від зісковзування на різальну крайку.
• Невелика, але й неагресивна насічка у верхній частині колодки покращує захоплення, пальці з нею розташовуються зручніше, загалом, вона тільки додає більше плюсів в ергономічність цього складаного ножа.
• Сканується ніж традиційним для керамбітів кільцем, яке й покращує, і урізноманітнить захоплення.
Колодка формують дві металеві пластини з дерев'яними накладками червонувато-коричневого кольору. Накладки знижують ковзання ручки в руках.
Під час виготовлення ножа X 52 була використана сталь 440С, за належного термооброблення має твердість до 58 одиниць за Роквеллом. Вона забезпечує клинок складаного ножа неіржавкістю й антикорозійністю, які тільки підсилює титан нітридне покриття матово-сірого кольору.
Особливості та переваги нескладного ножа-керамбіту X 52:
• Стропоріз, що доповнює клинок. Стропорізом зручніше різати специфічні матеріали та канатно-веревні вироби. До того ж, використовуючи його, виходить економія: ми менше тупимо основну різальну крайку.
• Зручна для утримання ручка — як рукою, одягненою в рукавичку, так і незахищеною рукою. До того ж дерево накладок не холодить руку.
• Незвичний зовнішній вигляд ножа-керамбіту: схожий на якусь хижу птицю або навіть птеродактиля. Попри таку екзотику, ніж X 52 буквально тішить око та його хочеться в руки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 70 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 115 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Маса, г | 120 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 185 мм |
| Поверхня леза | Ti-Ni(Titanium Nitride) |
| Ручна робота | Немає |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴





