Grand Way 934 – універсальний мисливський ніж з великим клинком та оригінальним ергономічним руків’ям
Цей ніж допоможе вам впоратись із самими складними справами, що виникають у поході. Його клинок форми drop point з увігнутими спусками, виготовлений з нержавіючої сталі 440 С, має довжину 146 мм при товщині 3,8 мм. Тобто, таким ножем можна і дичину обробити, і якісь роботи по влаштуванню похідного лагеря зробити. Саме тому ми й назвали його універсальним.Руків'я ножа зроблене анатомічним – з вирізами під пальці, що покращать надійність хвату. Для ножа що може використовуватись для важкої роботи надійність та безпека – важливі риси.Деревина руків'я стабілізована та має високу стійкість до вологи та інших шкідливих впливів середовища.Ніж Grand Way 934 комплектується зручними піхвами з кордури на вільному підвісі.Щоби купити ніж Grand Way 934 не потрібні ніякі спеціальні дозволи. В нашому магазині ви можете разом з ножем замовити та отримати експертний висновок, що підтверджує, що даний ніж не відноситься до категорії холодної зброї.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 146 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |
| Ширина лезвия | 35 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Охотничий |
| Вид упаковки | цветная картонная коробка |
| Длина рукояти | 121 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Масса, г | 230 |
| Материал рукоятки | Металл, Дерево |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 267 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish |
| Твердость стали, HRC | 57-58 |
Информация для заказа
- Цена: 773 ₴






