До цього ножа підходить ЧОХОЛ-XL (КОРИЧН) —B НА КНОПКЕ або ЧОХОЛ-XL (ЧОРН) — B НА КНОПКЕ Z-5 — це складаний ніж із деякими рисами брутальності. Втім, все це помірно, а ось надійність тут на висоті. Накладки на колодці зроблені з композиту G10 чорного кольору. Функціональність шорстких накладок із текстурним малюнком доповнюється поздовжніми смугами-вимивками по всій довжині ручки. Виступи на початку та наприкінці колодки забезпечують надійність і комфортність схоплення.
А завдяки чорного стоунвошу його клинок вийшов антивідблисковим і практичнішим — дрібні подряпини йому точно не страшні. Солідна товщина в обуху — майже 4 міліметри — добре доводить те, що перед нами не хлипка витівка, а надійний ніж-спутник для виконання різних завдань.
Сам клинок цього складаного ножа виготовлений з оптимальної сталі AUS-8A. AUS-8A спочатку створювалася як ножова, з неї робляться не тільки звичайні фолдери, але кухонні ножі. За назвою вона схожа на свого більш відомого «скарбу» — звичайну AUS-8.
Відмітність у них тільки в процентному вмісту вуглецю: буква «А» в назві вказує, що тут його більше. Промислове термооброблення не викликає особливих труднощів, тому виготовлені з нього ножі, як і Z-5, характеризуються високою якістю й доступністю.
Клинок передбачає одноручне відкриття, проте завдяки тому, що шпеники встановлені на обидві частини клинка, ніж зручний не тільки правшам, а й лівшам. Також на обуху ближче до п'яти клинка зроблена зручна насічка, що робить утримання ножа в руках зручнішим.
За відкриття і надійну фіксацію клинка в розкладеному вигляді тут відповідає класичний лайнер-лок. На виступній частині лайнера, на яку ми давимо під час складання ножа, зроблена спеціальна насічка, з якою пальці менше ковзають, і поводитися з ножем зручніше.
Також у задній частині міститься кліпса для носіння на кишені — така сама «застоумношена», як і клинок. Вона влаштована так, що посадка ножа в кишеню виходить глибокою, зручною і практично прихованою.
Загалом складаний ніж Z-5 вирізняється надійністю і продуманістю, що помітно як на рівні дизайну, так і ергономіки, так і конструкції загалом, і тому є гарною підмогою як для EDC-використання, так і для проведення часу на природі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 120 мм |
| Марка стали | AUS-8A |
| Маса, г | 170 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 209 мм |
| Поверхня леза | Black Stonewash |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956 ₴





