Ніж 01162 — це нескладаний потужний керамбіт, виготовлений із суцільнометалевої пластини. Товщина клинка в обуху — чотири міліметри. Цей керамбіт має не зовсім типові для цих ножів властивості, забезпечені низкою елементів:
• Кігтеподібний клинок виготовлений досить незвично — вигин і заокругленості класичних варіантів у цього клинка менше. Це підвищує рубальний потенціал ножа. Випрямленішою, якщо порівнювати зі звичайними керамбітами, є тут і ручка.
• Підпальцева виїмка, що робить захоплення комфортнішим, відіграє роль обмежувача та запобіжника пальців від зісковзування на клинок.
• Велика, але неагресивна насічка верхньої частини колодки також покращує захоплення, робить розміщення пальців зручнішим і додає ще більше плюсів загальній ергономіці керамбіту.
• Сканується ніж традиційним для керамбітів кільцем, що поліпшує та різноутворює утримання керамбіту в руці.
Колодка формують дві накладки з якісного композиту G10 кольору блакитної джинси. Така колірна гама підвищує відчуття легкості та неагресивності цього, загалом потужного ножа. Вовна композиту забезпечує надійність і зручність схоплення.
Під час виготовлення ножа 01162 була використана сталь 440С. Клинок керамбіту вирізняється корозійністю, яку додатково збільшує титан-нітридне покриття темно-сірого кольору.
Особливості та переваги нескладного керамбіта 01162:
• Досить велика ручка, що зручно для утримання, як рукою в рукавичці, так і без неї. Крім того, накладки керамбіту не холодять руку, як і дерево, проте набагато практичніші його — G10 не боїться води, слабко вбирає бруд, ударостійка, довговічна.
• Незвичайний дизайн клинка та ручки — більш пряма геометрія розширює функціонал керамбіту. Вдалий дизайн робить цей ніж дуже приємним на вигляд, і його відразу хочеться випробувати в справі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 115 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Ширина леза | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Керамбіт |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 110 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Маса, г | 260 |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Поверхня леза | Ti-Ni(Titanium Nitride) |
| Ручна робота | Немає |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴





