Нескладаний ніж Grand Way 168139 — гарний приклад поєднання простих форм і конструкційних рішень. Він забезпечений клинком зі зниженням лінії обуха. Точка вістря в такого клинка опущене: під час проколювання, і будь-якого ударного руху, воно лежить на осі навантаження. Що забезпечує легкість проходження клинка в матеріал. З ним добре виходить не тільки різати, але й ефективно прокотити щось.
420 сталь, з якої виготовлений клинок 168139 — гарний вибір для універсального ножа, який використовується в похідно-польових умовах. Серед позитивних якостей цього типу сталі треба зазначити опірність корозії, а також знижену схильність до фарбування. Клинок із такої сталі добре правиться і точиться навіть у зовсім не домашніх умовах. Клинок нескладного ножа 168139 — це комбінація надійності, комфортності роботи та гарних проникних здібностей.
Колодка, забезпечена больстером зі зручним упором для пальців і продуманими вигинами форм — робить утримання ножа зручним. За конструкцією ніж є фултангом, тому колодка сформована дерев'яними накладками, змонтованими на хвостовик. Також на колодці є отвір для кріплення темляка.
Ніж 168139 йде в комплекті з поясними піхвами з кордури. Сфера застосування цього нескладного ножа від компанії Grand Way поширюється і на полювання, і на риболовлю, і на будь-яке інше використання в похідно-польових умовах. Він стане в пригоді і під час облаштування похідного табору та під час готування на туристичній кухні.
Неіржавкість клинка, суцільнометалева конструкція, зручна ручка з натуральних матеріалів, робить ніж 168139 чудовою моделлю для туристів, рибалок і мисливців. Нескладаний ніж 168139 — гарний вибір лідер серед недорогих, але водночас надійних і багатозадачних ножів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 115 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Нескладаний |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 105 мм |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 140 |
| Матеріал ручки | Метал, Дерево |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 571 ₴





