Внимание! Для занять фліпінгом балісонг має пройти мінімальну попередню підготовку. Нарізні з'єднання Обов'язково мають бути посаджені на нарізний герметик. На загублені з вини користувача гвинти та розкручені вироби Гарантія не поширюється!!
Ніж 1072 — це вирізняється чудовою якістю виготовлення, тренувальний балісонг, з яким зручно тренуватися в фліпінгу. Це чудовий помічник у відпрацювання різноманітних прийомів поводження з цими незвичайними ножами.
Як такого клинка в цього балісонга немає — замість нього є спеціальна, не заточена пластина з отворами, функція яких не винятково декоративна, але й практична: полегшення ваги.
Як і у звичайному ножі-балісонгу, ця пластина складена, ховається в ручку.
Що найважливіше, тренувальний ніж-балісонг 1072 — це гарантована безпека тренувальних занять, і для користувача, і для оточення — з балісонгом можна тренуватися, не побоюючись порізатися, травмувати себе та всіх, хто перебуває поруч. Водночас, пластина цього балісонга, що імітує клинок, хоч і не заточена, але має досить чималу вагу. Тому у разі необережного поводження вона досить чутлива «прилітає» по пальцях. Що привчає тренуваному не розслаблятися й бути гострою з будь-яким ножем.
Головні переваги ножа-метелика 1072 для тренувань:
• Являє собою дієве тренувальне пристосування, що підходить для відпрацювання прийомів поводження з повністю робочим, заточеним ножем-балісонгом.
• Конструкція, що вирізняється надійністю — позаяк їй не властива наявність зайвих деталей, ускладнених елементів і механізмів, то ламатися й забиватися брудом тут практично нема чому.
• Навіть якщо у вас вийде так, що ви необережно складіть ніж або піднесіть себе в такий спосіб, то страшного нічого не трапиться: округлена та не гостра пластина-імітація клинка цього балісонгу, абсолютно не небезпечна.
Ніж-балісонг 1072, спеціально розроблений для тренувань — це доступне й безпечне, легке в користуванні пристосування, що чудово підходить і дітям, і недавно захопився ножами — метеликами, дорослим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Балисонг |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 122 мм |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 125 |
| Наявність кліпси | Немає |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 222 мм |
| Поверхня леза | Anodized |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴




