До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧОХОЛ-XL (ЧОРН)-B НА КНОПКЕ-2
Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 95 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 115 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Маса, г | 145 |
| Матеріал ручки | Метал, Дерево |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Тип замка | Back Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴






