
Ніж викидний 18053 (карбон) (Grand Way)
1 176 ₴
- В наявності
- Код: 18053 (карбон)
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Grand Way 18053 — це автоматичний ніж із фронтальним викидом клинка.
Металева ручка (вона ж — корпус ножа) зроблена як міцна збита прямокутна брусочка — дуже ергономічна та компактна. Такий дизайн, хоч і має незвичний вигляд, але ергономіка його не викликає і найменших нарекань.
Надійності хвата та комфорту утримання сприяють спеціальні виступи та насічки для пальців на колодці. Також корпус ножа прикрашений і захищений плівкою з карбоновим патерном. Заборонено, це — додатковий плюс до стильності викидного ножа.
Головна перевага моделі полягає в тому, що керувати цим ножем можна не просто за допомогою однієї руки, а буквально одним пальцем, в один рух. Водночас, ніж-автомат однаково зручний лівші та правші.
Клинок у 18053 — симетричний, кинджального типу, виготовлений з 440 С, класичної марки сталі, популярної як у виробників ножів, так і в ножів. Що пояснюється її здатністю довго утримувати заточування та підвищеною неіржавкістю.
Ще одна цікава деталь ножа — склобій у завершенні ручки. Він же відіграє роль гайки для кліпси. Ця гайка-склобой — може стати гарним помічником у різних екстремальних ситуаціях.
18053 — якісна та компактна модель автоматичного ножа фронтального викиду, що вирізняється якістю механіки, зручністю використання й оригінальним стилем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Викидний |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 130 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Маса, г | 166 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Поверхня леза | Paint |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Тип замка | автомат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 176 ₴







