Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5023519207789 |
| Артикул | 926354 |
| Вага | 2,86 кг г |
| Габарити | 285 х 190 х 120 см |
| Габарити упаковки | 52 х 17 х 17 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги Vango Powerflex® зі скловолокна |
| Колір | Treetops |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | Тримісні |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Форма | Тунель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 216 ₴











