Ніж складаний WK 0205
Складаний ніж WK 0205 — це цікава модель ножа, що відразу запам'ятовується. Завдяки яскравому забарвленню його анодування й екзотичної форми клинка, з відсиланням до екзотичного кукри. Виготовлений його клинок він із неіржавкої сталі 5Cr15MoV, яка безпроблемно правиться і точиться, а також має чудові антикорозійні властивості.
Не менш цікаво зроблена і його колодка — з кількома підпальцевими виїмками та іншими функціонально-декоративними елементами, що забезпечують користувача надійністю схоплення та покращують контроль ножа під час робіт різної інтенсивності.
Ніж WK 0205 забезпечений замком типу лайнер-лок, з яким клинок надійно фіксується і зручно складається. Загалом, попри деяку незвичність його зовнішнього вигляду, пристрій складаного ножа WK 0205 — це максимальна простота. Кліпса складаного ножа WK 0205 — прийнятного розміру та достатньої пружності. Зроблено на колодці та отвір для темляка.
Складаний ніж WK 0205 — цікавий варіант багатозадачного ножа, у незвичайному дизайні, що не применшує його функціональності.
До цього ножа підходить ЧОХОЛ-XL (ЧОРН) — AWK0205
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 125 мм |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Маса, г | 140 |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Поверхня леза | Anodized |
| Твердість сталі, HRC | 56-57 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴





