Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Вес | |
| Вес | 1.05 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 4001690100199 |
| Артикул | 926806 |
| Габарити | 360 x 360 x 360 см |
| Габарити упаковки | 40 х 8 х 30 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Grey |
| Конструкция | Одношарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назначение | Універсальні |
| Сезон | Літні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Тенти |
| Упаковка | Сумка-чехол для транспортировки |
| Форма | Двоскатна |
Информация для заказа
- Цена: 1 392 ₴




