Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Вес | 1200 г |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 4001690410069 |
| Артикул | 926795 |
| Габарити в складеному вигляді | 29 х 14 х 14 см |
| Габарити упаковки | 29 х 14 х 14 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Цвет | Dark Grey |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | 190T Polyester - PVC laminated 0,25 mm |
| Розміри | 183 х 51 х 7,5 см |
| Тип | Надувные |
Информация для заказа
- Цена: 1 392 ₴



