Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Призначення | Трекінгові |
| Вага | |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5023518816869 |
| Артикул | 926306 |
| Габарити | 320 х 140 х 105 см |
| Габарити упаковки | 46 х 16 х 16 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги Powerlite® 7001-T6 Alloy із алюмінієвого сплаву |
| Колір | Pamir Green |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | Двомісні |
| Підлога | 70D Polyester, 6000 мм вод. ст. |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Сумка-чохол для транспортування |
| Форма | Напівгеодезична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴





