Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 7105145865986 |
| Артикул | 926660 |
| Вес (кг) | 9 кг |
| Габарити упаковки | 105 х 22 х 12 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет | Olive |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 130 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Материал конструкции | 600D Polyester |
| Розміри | 210 х 80 х 50 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
Информация для заказа
- Цена: 4 824 ₴





