Оптичний приціл Vectoroptics 4x32-Tsyklon
Оптичний приціл 4x32-Tsyklon являє собою якісно виготовлену бюджетну модель із постійною кратністю (4х). Приціл Vector сумісний із пневматикою СО2 і РСР, а також із вогнестрільною зброєю з боєприпасами потужністю еквівалентною до.308win/7.62x51NATO.
Корисні статті по темі.
Як пристрілювати пневматичну гвинтівку
Як влаштований оптичний приціл
Як правильно вибрати оптичний приціл
Як відлаштувати приціл від паралакса
Оптика
Усі лінзи виготовлені з якісного оптичного скла. Видиме зображення яскраве та чітке. Поміх і артефактів у полі зору немає.
Прицільна сітка — SVD Rangefinding (то є — за типом прицілу снайперської гвинтівки НВД), розташована в другій фокальній площині, чітка, легко видима без підсвітки (у цій бюджетній моделі її, у прочому, і немає).
Діаметр об'єктива — 32 мм, діаметр труби — 25, 4 мм. Можливість фокусування передбачена конструкцією й здійснюється на окулярі.
Механізм внесення поправок
Органи внесення поправок представлені тактичними барабанчиками з кроком поділки 1/2 МОА. Настроювання супроводжується добре помітними клацаннями, так званими «кліками». Запас поправок за висотою та горизонтом становить 30 МОА.
Особливості конструкції
Крім доступної ціни, для Vectoroptics 4x32-Tsyklon характерні всі переваги цього типу прицілів. Зокрема, як-от:
Простота та надійність. У прицілах із незмінною кратністю менше лінз і немає складних органів настроювання, отже, менше шансів на вихід із ладу чутливих елементів оптичного пристрою.
Менша вага та компактність.
Зниження світловтрати, спричинене меншим числом лінз у пристрої.
4x32-Tsyklon чудово підійде для спортивно-розважної стрільби з пневматики на ближній дистанції. У всьому, міцний, заповнений, для запобігання запотіванню, азотом корпус з алюмінієвого сплаву робить його придатним і для використання на полюванні.
Комплектація
До комплекту, крім прицілу, входять захисні кришки на оптику, пара роздільних кілець на планку під «ластівчин хвіст» (Weawer) і серветка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector Optics |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діам. вихідної зіниці | 8 мм |
| Діам. об'єктива | 32 мм |
| Діам. труби | 25 мм |
| Зум | 4 |
| Маса, г | 277 |
| Матеріал корпусу | 526 |
| Матеріал лінз | Стекло |
| Підсвітка сітки | Немає |
| Застосування | 531 |
| Прицільна сітка | 586 |
| Тип кріплення | Роздільні кільця на планку Weawer |
| Фокусування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 621 ₴






