Мультитул Grand Way 16045 (21 в 1) зі зручними ручками з алюмінію та прогумованого пластику вирізняється таким набором інструментів:
Пасатижі.
Кусачки.
Напилок.
Шило.
Пила.
Пляшкова відкривачка.
Хрестова викрутка.
Плоска викрутка.
Консервний ніж.
Ніж.
Також є чотиригранний бітотримач із комплектами різних біт до нього (шліцьові, хрестові викрутки та ін.)
Разом із мультитулом постачається зручний чохол зі щільної тканини з петелькою для кріплення на пояс.
Grand Way 16045 (21 в 1) може стати зручною підмогою, реальною можливістю захопити із собою цілий набір інструментів. А його яскравий сучасний дизайн до того ж робить цей мультитул ще й непоганим варіантом подарунка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Мультитул |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина леза | 60 мм |
| Довжина колодки | 105 мм |
| Кількість інструментів | 21 |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 305 |
| Матеріал ручки | алюміній, прогумований пластик |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 165 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Тип замка | Sleepjoint |
| Товщина леза | 1 мм |
| Ширина леза | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 672 ₴



