Real Steel Horus — це стильний і міцний складаний ніж, розроблений німецьким дизайнером Uli Hennicke і названий на честь Гора — давнього гігієнічного бога із сколіною головою.
Дизайн ножа строгий і ергономічний, у ньому немає нічого зайвого. До німецького лаконізму та практичності додається зручність застосування. Завдяки наявності в осьовому механізмі підшипників, клинок не вимагає великих зусиль на шпенику під час розкриття.
Навіть під час важких робіт клинок надійно фіксується за допомогою запобіжника, що закриває пружину замка типу liner lock. Фактично, ніж тимчасово перетворюється на фікс, що неабияк підвищує безпеку його застосування.
У конструкції Horus'a Real Steel використовувала надійні добре перевірені часом та експлуатацією матеріали. Клинок виготовлений із неіржавкої сталі Sandvik 14C28N, а ручка — з міцного композиту G10.
Спуски клинка високі та прямі, з маленькими підводами. Завдяки плавному схожню ліній леза й обуха, вістря ножа чітко спрямоване вперед і дає змогу виконувати їм добре керовані маніпуляції.
Гвинти, що скріплюють раму ручки, мають порожнисті осі, так що можна просмикнути крізь них темляк або петлю.
Сталева кліпса надійно фіксує ніж на кишені.
Кліпсу можна переставити з одного боку колодки на інший. Шпіньки на клинку також — двосторонні. Ця особливість робить ніж зручним як для правші, так і для лівші. Вкрай передбачливий хід із боку дизайнера.
Ну і коли справа доходить до порівняння співвідношення показників ціни та якості, Real Steel Knives — завжди на коні. Багаторічний досвід і зважена стратегія бренда дають йому змогу виробляти та продавати дуже гарні, надійні та якісні ножі за просто дивовижно низькими цінами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 93 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | подарункова коробка з вкладнем |
| Довжина колодки | 117 мм |
| Марка стали | 14С28 "Sandvik" |
| Маса, г | 147 |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Поверхня леза | Stonewash |
| Твердість сталі, HRC | 58-60 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 348 ₴





