Торгова марка SanRenMu на ринку вже не перший рік. За час свого існування бренд встиг завоювати репутацію виробника якісних ножів за доступною ціною.
Модель Sanrenmu SRM 9008 являє собою сучасний складаний ніж-фліпер із замком системи frame lock. Цікавою особливістю конструкції замка є наявність запобіжника, що не дає ножу самовільно закритися під час роботи.
Також привертає до себе увагу наявність у осьовому механізмі керамічних підшипників, що забезпечують плавність і легкість розкриття ножа.
Клинок виготовляється з неіржавкої сталі Sandvik 12C27, відомої не тільки своєю корозійною стійкістю, але й високою міцністю і добрими різальними властивостями.
Колодка зі сталі марки 420 стійка до іржавіння, міцна та не боїться ударів і падінь.
Клинок має гарне поєднання сатинованих і stone wash поверхонь і має ефектний та привабливий вигляд. Завдяки фальшлезі він має чітко спрямоване вперед, зручне для уколу вістря. Спуски клинка прямі від верхньої третини, з вкрай невеликими акуратними підводами. Насічка на обуху велика та не ріже палець за великих зусиль.
З додаткових елементів варто зазначити низькопрофільну сталеву кліпсу та склобій.
Sanrenmu SRM 9008 має простий, але водночас сучасний привабливий дизайн. Він міцний і стійкий до впливів середовища. Цей якісний і зручний складаний ніж чудово підходить для того, щоб купити його для постійного щоденного носіння та використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SAN |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 120 мм |
| Марка стали | 12C27 "Sandvik" |
| Маса, г | 170 |
| Матеріал ручки | 420 Steel |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 208 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Frame Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 474 ₴





