Ножі такого типу, як Sanrenmu 1005, зараз зазвичай зараховують до спорядження для аутдору. Цей новомодний термін, за бажання, можна вільно замінити старим добрим поняттям «туристе спорядження».
Для носіння в місті такий ніж, все ж дещо вибагливий (хоча, звичайно, справа смаку). Але ось у поході, на риболовлі або пікніку він виправдає себе на всі сто. На користь цього кажуть і потужний клинок, і масивна, надійна ручка, і, особливо, запобіжник, що фіксує пружину замка та не дає ножу скластися навіть у разі великих навантажень.
Конструктивно, Sanrenmu 1005 являє собою масивний і великий складаний ніж — фліпер із замком типу liner lock.
Потужний клинок завтовшки 3,9 мм розкладається, як за допомогою плавника, так і зачепом за масивні шпеники. У будь-якому разі, фліп йде швидкий і плавний.
Спуски клинка прямі, високі. Сатинована поверхня спусків контрастно виділяє фактично дзеркальну різальну крайку, що закінчується невеликим чойлом, що полегшує заточування.
На обух нанесена чіпка насічка під палець.
Клинок виготовлений зі сталі 9Cr14MoV, високовуглецевої неіржавкої неіржавкої сталі, яка добре точиться, непогано тримає гостроту різальної крайки, стійкої до механічного зношування. Ця сталь добре підходить для такого похідного ножа.
Колодка сформована парою полегшених сталевих лайнерів, покритих товстими накладками з міцного та зносостійкого композиту G10. Поверхня накладок приємно ребриста, а сама ручка має напрочуд зручну, ергономічну форму. Ніж дуже надійно лежить у руці, даруючи впевненість, що ним можна виконувати найзначу роботу.
З додаткових деталей на колодці є: сталевий кліпс, темлячний отвір, склобій.
Окремої згадки вартий запобіжник пружини, що замикається. Справа на спинці колодки, трохи позаду осьового механізму розміщений зубчастий повзунок. Його зміщенням можна заблокувати пружину замка і фактично перетворити свій складник на фікс. Це удосконалення ще більше підвищує надійність ножа під час виконання серйозних робіт у поході або на вилазці.
І саме слово «надійність» першим приходить на розум, у разі близького спілкування з моделлю 1005. Надійність і якість. За вельми високоякісною ціною. Поєднання, як не крути, вкрай приємне.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SAN |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 125 мм |
| Марка стали | 9Cr13MoV |
| Маса, г | 183 |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 693 ₴






