H9 Takin — ніж дуже великих розмірів. Найбільший складник у лінійці Real Steel. Загальна довжина ножа — 246 мм за довжини клинка 112 мм.
І головним досягненням дизайнерів бренда є те, що, випустивши такий великий ніж, вони зуміли надати йому естетичної форми. Дуже приємно, коли ніж такого розміру схожий саме на ніж, а не весло або, скажімо, лопату.
Таїн — порода гімалайського бика. І в цій назві відразу розкривається низка різноспрямованих асоціацій. Тут і далекі гірські експедиції. І міць, сила потужної тварини.
Дуже вдале, відповідне такому ножу ім'я.
Клинок форми «ворнкліф» має чималий обух завтовшки 3.5 мм, протяжну різальну крайку з найлегшою кривиною, високі прямі спуски. Зведення 0,65, у вістря 0,75. Для ворнкліфів характерний потужний і точний розріз. Крім того, кінчик такого клинка вкрай зручний для різного роду маніпуляцій типу протирання, виковування чогось.
Матеріал клинка неіржавка сталь 14С28N. Ця марка сталі має високу міцність, легко точиться, водночас довго зберігаючи цілісність різальної крайки.
Клинок розкладається як правою, так і лівою рукою, за допомогою оригінального поперечного підпальцевого упору — «ґудзики». На цей же упор за прямого хвату вкрай зручно спиратися великим пальцем руки.
Колодка ножа містить у своїх надрах два товсті, але водночас полегшених сталевих лайнери, які покриті масивними накладками з G10. Накладки мають шорстку текстуру та добре помітне ребро, що йде вздовж усієї колодки. Утримується така ручка вкрай надійно. А зворотним хватом лежить і зовсім як влита.
Для кишенькового повсякденного носіння такий ніж, звісно, великий. Природно, що полем діяльності для такого ножа насамперед є місця дикі та невибагливі. І ось там Такін буде у своїй стихії. Походи, биваки, лісові стежки, переправи, ось той обмежений перелік місць і умов, у яких він явно буде, як у себе вдома.
Якщо ви підшукуєте собі надійний якісний ніж для таких завдань і водночас бажаєте купити його за помірну ціну, можете вважати свої пошуки завершеними. H9 Takin — саме те, що вам потрібно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | подарункова коробка з вкладнем |
| Довжина колодки | 137 мм |
| Марка стали | 14С28 "Sandvik" |
| Маса, г | 178 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 247 мм |
| Поверхня леза | Stonewash |
| Твердість сталі, HRC | 58-60 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 184 ₴






