Megalodon Revival — ще один, новий (модель 2019-го року) Мегалодон від RealSteel і китайського дизайнера Carson Huang. Цю назву можна перекласти як «мегалон відроджений». З огляду на те, що так називалася вимерла акула просто титанічних розмірів, ім'я ножа грає цікавими барвами.
«Старий» Мегалодон, крім своїх справді виняткових якостей, ще й здорово кусався своєю ціною. Нову модель Carson створював і з відомим бажанням зробити ніж доступним більшій кількості потенційних покупців.
І якщо сталь клинка все ще винятково міцна та різальна австрійська N690, вдало доповнена високими прямими спусками, то лайнери колодки тепер зроблені з неіржавкої сталі та карбону. Матеріалів теж міцних і зносостійких, але куди дешевших і найпоширеніших, ніж титан.
За своєю конструкцією новий Мегалодон усе ще складаний фліпер із замком типу frame lock. Пружина зберегла свій характерний S-подібний виріз. Фліп, завдяки підшипникам, все так само хвиток і безвідмовний.
Загалом, якщо не озиратися на попередника, Megalodon Revival — дуже якісний, легкий і міцний EDC-склянка з чудовим клинком, що має виняткові різальні якості. У боротьбі за споживача Real Steel спробував зробити його доступним для тих, хто не зміг або не вирішив дозволити собі колишню титанову модель, але як і в якості та привабливості ніж водночас анітрохи не втратив.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | подарункова коробка з вкладнем |
| Довжина колодки | 115 мм |
| Марка стали | Bohler N690 |
| Маса, г | 150 |
| Матеріал ручки | TC4 Titanium alloy, Карбон |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Поверхня леза | Stonewash |
| Твердість сталі, HRC | 59-61 |
| Тип замка | Frame Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 931 ₴






