Real Steel Pointman (Лідер) — по-справжньому універсальний і практичний фікс. Він вирізняється оптимальними розмірами та приблизно відповідає своїми пропорціями серії складників H6 від цього ж виробника. Природно, з тією важливою відмінністю, що фіксовані ножі, хоч і компактні, зате в рази міцніші, надійніші та безпечніші будь-якого складника. В умовах, які відрізняються від міських, де питання компактності та прихованості носіння не варто так гостро, позитивні риси фіксу покажуть себе у всій красі. У чому, варто повторитися, що для свого класу Pointman вирізняється, мабуть, оптимальним розміром, що робить його зручним як у роботі, так і в носінні.
Клинок Real Steel Pointman виготовлений зі сталі Sandvik 14C28N. Ця шведська неіржавка сталь міцна та добре зберігає свою гостроту. Спуски в клинка прямі від верхньої третини. Завдяки оригінальному гринду, кінчик клинка у Pointman дуже гострий. Тобто, і коле та ріже ніж добре.
Колодка — фултанг, з плоскими шорсткими накладками з міцного полімеру G10. Вона має просту та зручну форму, завдяки чому надійно лежить у руці під час різних варіантів захоплення.
У комплекті з ножем йдуть піхви з кайдексу, ланцюжок, для шийного носіння та регульоване кріплення для носіння на поясі. Як видно, ставка на універсальність знайшла своє продовження і тут.
Ніж упаковується в красиву брендовану коробку, у якій, крім перерахованого, лежать: ключ-торкс, серветка з мікрофібри, інструкція й пізнавальний застосунок із зовнішнім виглядом і конструктивними схемами основних моделей ножів від Real Steel.
Ніж по-справжньому універсальний, зручний і вирізняється гідною якістю як матеріалів, так і збирання. Real Steel традиційно ставить на нього ціну в рази меншу, ніж у «розкручених» конкурентів. Pointman не просто стоїть за свої гроші, він вартий того, щоб його купили та успішно користувалися ним довгі роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Нескладаний |
| Тип паковання | подарункова коробка з вкладнем |
| Довжина колодки | 110 мм |
| Марка стали | 14С28 "Sandvik" |
| Маса, г | 150 |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish, Stonewash |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 402 ₴



