S3 Puukko 9511 — EDC фліпер від відомого китайського бренда Real Steel, що став уже добре відомим.
Хоч цей ніж і має назву традиційного фінського ножа, відомого з незапам'ятних часів, насправді він є надсучасним виробом преміумкласу.
По-перше, це справжня авторська робота. Остап Хел — автор оригінальних і ножових дизайнів, що запам'ятовуються. S3 Puukko — серед них. І цей ніж вийшов стильним і представницьким. Схоже, у Real Steel добре знають, з ким співпрацювати з питань дизайну.
По-друге, виготовлений ніж із найсучасніших матеріалів. На клинок пішла мартенситна хромована порошкова сталь преміумкласу Böhler M390. Вона має найвищі показники співвідношення міцності та в'язкості, чудово зберігає заточування і гідно чинить опір механічному зносу та корозії. Böhler M390 застосовується тільки в ножах вищої категорії. Ножі з клинками з цієї сталі випускаються обмеженою серією (за інформацією сайту Real Steel knives USA — 600 штук), про що свідчить унікальний номер на обуху кожного з примірників.
Колодка ножа виготовлена з титанового сплаву TC4. Вона міцна, легка та вкрай добротно зібрана.
Осьовий механізм, завдяки керамічним підшипникам, працює чітко й безвідмовно.
Обриси фінського ножа тільки вгадуються в контурах клинка Steel S3 Puukko 9511. Насправді Остап Хел надав йому куди більш затійливу форму. Називається вона — Puukko Duplex і має досить складний гринд, що формує вкрай оригінальне поєднання граней клинка. Має це дещо незвичний вигляд, але водночас не позбавлена певної практичності. Так, передні дві третини клинка мають плоскі спуски від обуха, а на останній третини спуски йдуть від середини й утворюється добре помітне ребро, що явно підвищує міцність профілю під час силового різання основою клинка. Хоча, звичайно, дизайнерські цілі тут усе ж мали головну роль. Що й казати, ці цілі досягнуті. S3 Puukko 9511, ніж вкрай цікавий і оригінальний.
Поле таких вишуканих витівок такі приємні деталі, як штово розташований чойл, чіпка кліпса, задня бонка, придатна для кріплення темляка, плавник-фліпер, що працює надійним упором під пальці, гарне анодоване покриття Bead Blast, варто згадати хіба що швидким перерахованом. Хоча, варто визнати, всі ці приємні дрібниці в сумі не менш важливі.
Загалом, якщо ви підшукуєте собі надійний і оригінальний складаний ніж преміум'якості, але не бажаєте або не готові викладати за нього астрономічні суми, фліпер Real Steel S3 Puukko 9511 підійде вашим запитам якнайкраще.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | подарункова коробка з вкладнем |
| Довжина колодки | 120 мм |
| Марка стали | Böhler M390 Microclean® |
| Маса, г | 110 |
| Матеріал ручки | TC4 Titanium alloy |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 209 мм |
| Поверхня леза | Bead Blasting |
| Твердість сталі, HRC | 59-61 |
| Тип замка | Frame Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 972 ₴






