Real Steel H6 Special Edition, належить до ножів для повсякденного носіння та використання — EDC (every day carry). Від подібних ножів потрібні компактність, невелика вага, надійність і функціональність.
Всі ці якості наявні в конструкції H6 сповна.
Вага ножа — 160 грамів за довжини 215 мм у розкладеному стані. На колодці закріплена сталева кліпса, що фіксує ніж на кишені. Причому передбачена можливість перевстановки кліпси на передню частину колодки. За потреби у отворі на звершенні можна закріпити темляк.
Завдяки фальшлезі клинок має майже списоподібну форму, а отже, має гарну проникність. Спуски прямі, від верхньої третини. Обух має зворотний скіс із чіпкою насічкою, що неабияк підвищує зручність роботи клинком. Неіржавка сталь — Sandvik 14C28N відома міцністю і гарною зносостійкістю, вона добре точиться і тривалий час зберігає гостроту.
З перерахованого вище добре видно, що H6 Special Edition добре пристосований, як до різання, так і відколу, а отже, може виконувати найрізноманітніші спектри повсякденних завдань.
Клинок легко відкривається однією рукою за допомогою двосторонніх шепень. Фіксується у відкритому стані замком типу Liner Lock.
Сталеві лайнери колодки покриті накладками з G10. Поверхня накладок покрита стильним рифленням, що додатково підвищує надійність утримання ножа в долоні. Завдяки продуманій ергономіці ніж однаково комфортний під час різних схоплень.
Загалом H6 Special Edition — надійний EDC без надмірностей. Він може стати зручним інструментом і надійним супутником на довгі роки. А обійдеться, водночас зовсім недорого. Адже гідна якість ножів за привабливої ціни — одна з головних фішок бренда Real Steel.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 91 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | подарункова коробка з вкладнем |
| Довжина колодки | 121 мм |
| Марка стали | 14С28 "Sandvik" |
| Маса, г | 160 |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 212 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 802 ₴






