Хоча Sanrenmu 9001 і відносять до ножів бюджетної категорії, він є черговим підтвердженням якісного росту китайських виробників.
Цей фліпер із замком liner lock надзвичайно добротно зібраний. Всі деталі припасовані, осьовий механізм працює з приємною легкістю, пружина замка також не викликає нарекань, ніж комфортно лежить у руці та має привабливий дизайн.
За загальної довжини 201 мм і довжини клинка 86 мм, маючи в основі колодки кілька сталевих лайнерів, ніж дивовижно легкий — 114 грамів. Посажений за допомогою кліпси на кишеню, ніж не перетворюється на взуття й не займає багато місця. Що робить його чудовим вибором для повсякденного носіння.
Як матеріал накладок використаний приємний на дотик, чіпко-шерховий G10.
Клинок ножа має тантоподібну форму та вирізняється вкрай цікавим гриндом. Основна різальна крайка — довга та пряма, з увігнутими спусками та невеликими підводами. Зведення десь у межах 0,4 мм. Характерна для тантоїдів друга різальна крайка, що йде від вістря, має прямі спуски та дещо більше зведення, забезпечуючи в такий спосіб додаткову міцність і проникну здатність легендарному тантоїдному вістрю. Видно, що виробник постарався забезпечити клинку певну універсальність, здатність як до гарного різання, так і чудову здатність колоти та прокотити.
Сталь клинка 12С27 — добре відома шведська неіржавка сталь, з оптимальними показниками міцності та стійкості до механічного зношування. Ця сталь добре зберігає гостроту різальної крайки, а тому чудово підходить для ножів щоденного застосування.
У розкладеному стані клинок може додатково фіксуватися запобіжником, що перетворює складаний ніж на ніж із фіксованим лезом. Повзунок запобіжника розміщений зверху в осьового механізму під правим лайнером.
Sanrenmu 9001 — чудова демонстрація щораз більших можливостей цього китайського виробника. Ніж легкий, зручний, не позбавлений технічних знахідок. Маючи високу якість збирання й дуже приємну ціну, він може скласти велику конкуренцію бюджетним ножам від куди більш іменитих брендів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SAN |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 114 мм |
| Марка стали | 12C27 "Sandvik" |
| Маса, г | 114 |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 693 ₴





