ходячи на ніж Sanrenmu 9002, легко помітити велику зовнішню схожість із моделлю 9001 від того ж виробника. Насправді обидві моделі мають однакові клинки. Але ось в іншому починаються істотні відмінності.
Варто почати з того, що модель 9002 є фліпером із замком системи frame lock. І, як часто буває, саме цей замок задає й безліч інших характерних рис ножа. «Фрейми» давно мають стійку армію шанувальників не тільки завдяки своїй простоті та винятковій надійності, багатьох людей такі ножі приваблюють і з естетичного боку.
На додаток додамо, що 9002 справді гарний. Оригінальна форма тантоїдний клинок переходить у витончену ручку відкритого типу, зібрану зі сталевого та полімерного (G10) лайнерів. Пружина замка вирізана в сталевому лайнері та має надійний запобіжник, що не дає ножу скластися під час роботи. У навершя розміщена оригінальної форми порожниста бонка, придатна для закріплення темляка.
Завдяки своїй конструкції, ніж легкий і без проблем «живе» на кишені, тримаючись за його зріз міцної кліпсої.
Осьовий механізм не вимагає великих зусиль на фліпер, спрацьовує легко та невимушено. На додаток до плавника на клинку є пара шпеників, що дають альтернативний варіант розкриття ножа.
Клинок — тантоїд із вкрай цікавим гриндом. Основна різальна крайка — довга та пряма, з увігнутими спусками та невеликими підводами. Зведення десь у межах 0,4 мм. Характерна для тантоїдів друга різальна крайка, що йде від вістря, має прямі спуски та дещо більше зведення, забезпечуючи в такий спосіб додаткову міцність і проникну здатність легендарному тантоїдному вістрю. Видно, що виробник постарався забезпечити клинку певну універсальність, здатність як до гарного різання, так і чудову здатність колоти та прокотити.
Сталь клинка 12С27 — добре відома шведська неіржавка сталь, з оптимальними показниками міцності та стійкості до механічного зношування. Ця сталь добре зберігає гостроту різальної крайки, а тому чудово підходить для ножів щоденного застосування.
Sanrenmu 9002 — дуже харизматичний і надійний ніж. Купуючи його, ви, за невеликою за мірками сучасного ринку ціну, обзаводьтеся надійним супутником і корисним інструментом, який ненав'язливо супроводжуватиме вас щодня, перебуваючи в стані постійної готовності.
Готовності бути корисним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SAN |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 87 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 114 мм |
| Марка стали | 12C27 "Sandvik" |
| Маса, г | 98 |
| Матеріал ручки | 420 Steel, G10 |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 201 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Frame Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 474 ₴





